Jste tam ještě?

POKRAČOVAT

Budujte

Build - cs

 

VYTVOŘTE SKUPINU ZÁKAZNÍKŮ A OBCHODNÍCH PARTNERŮ A ZÍSKEJTE TÝDNĚ BONUSY ZA RŮST Z PRODEJŮ CELÉ SVÉ SKUPINY.

 

JAK CHÁPAT BLOKY

 

Existují dva typy bloků—Růstové a Sdílené bloky. Každý Růstový blok představuje 500 bodů z Objemu prodeje, který pochází z vaší Skupiny. Sdílené bloky jsou Růstové bloky, ale započítávají pouze nákupy uskutečněné Maloobchodními zákazníky, Členy, Obchodními partnery a Kvalifikující Brand Representatives, které jste vy osobně zaregistrovali.1

 

Image-1-cs

 

Bloky se každý kalendářní měsíc vynulují, takže sledování vašeho měsíčního prodeje je jednodušší a jasnější než kdy předtím!

 

Pro získání týdenních Bonusů za růst se musíte kvalifikovat jako Brand Representative dokončením těchto tří kroků:

 

KVALIFIKACE

 

Image-2-cs

 

Jakmile dokončíte Kvalifikaci, získáte pozici Brand Representative na začátku příštího týdenního období. Poté můžete začít vydělávat týdenní Bonus za růst, který začíná na 5% a může se dostat až na 40% provizní hodnoty Produktového prodeje vaší Skupiny. Od tohoto okamžiku, abyste si udrželi stav Brand Representative, musíte každý měsíc dokončit 4 nové Růstové bloky (nebo použít až 3 Flex bloky, jak je dále vysvětleno).

 

FLEX BLOKY

 

Image-3-cs

 

JAKO BRAND REPRESENTATIVE ZÍSKÁTE BONUSY ZA RŮST

 

JAK TO FUNGUJE

 

Bloky se také používají k určení vašeho pokroku a výplaty. V podstatě bloky usnadňují a zefektivňují vaše podnikání a organizaci vašeho podnikání a podnikání vaší Skupiny (vy a všichni vaši Maloobchodní zákazníci, Členové, Obchodní partneři a Kvalifikující Brand Representatives).

 

BONUS ZA RŮST

Získejte bonus, který začíná na 5% z provizní hodnoty prodeje (CSV)* vašeho prvního Růstového bloku a který jde nahoru až ke 40% vašeho 16. Růstového bloku a dále. Jste zaplaceni z CSV každého jednotlivého Růstového bloku. Každý Růstový blok je vyplácen v procentu, které je spojeno pouze s tímto Růstovým blokem, jak je znázorněno v tabulce níže.

 

Image-4-cs

 

VYDĚLÁVEJTE TÝDNĚ

 

Čtyřikrát za měsíc vám budeme platit Bonus za růst za všechny nově dokončené Růstové bloky. Vaši výplatu vypočítáme na základě prodeje prostřednictvím 7., 14., 21. a posledního dne každého kalendářního měsíce, takže nemusíte na výplatu čekat až na konci měsíce. Váš bonus se obvykle objeví na vašem účtu V&G během 1 pracovního dne a poté bude automaticky převeden do vámi vybrané finanční instituce.

 

TÝDENNÍ ROZVRH BONUSU ZA RŮST

 

Image-5-cs

 

BONUSY SE OBECNĚ POČÍTAJÍ 8., 15., 22., A 1. NÁSLEDUJÍCÍHO MĚSÍCE, HORSKÉHO STANDARDNÍHO ČASU (UTC -7)

 

 

 

 

 

 

 

1 Francie: “Registrovat” – týká se osobního zápisu maloobchodních zákazníků, členů nebo Brand Affiliates u společnosti Nu Skin podle podmínek platných pro váš status VDI.