Velocity

Nový zákazník? Zaregistrujte se ještě dnes!
Nový zákazník? Zaregistrujte se ještě dnes!
Velocity Brochure

 

Vítejte v programu Velocity od společnosti Nu Skin ® - program prodejního výkonu, který nabízí flexibilní možnosti vyhovující vašemu životnímu stylu. Poskytuje rychlé odměny, které vás motivují, a umožňuje vám budovat vaši naplňující budoucnost, jakou ji vy sami chcete mít.

 

Chcete si vydělat nějaké peníze navíc sdílením  svých oblíbených Produktů s přáteli?  Možná sníte o tom stát se svým vlastním šéfem? Nezáleží na vašich cílech, vaše  cesta Nu Skin pro vás bude cestou odlišnou. A proto si s Velocity vybíráte svou cestu - a své tempo.

 

FLEXIBILNÍ

S flexibilní schopností prodávat v malém, sdílet, budovat a vést vám Velocity pomáhá žít podle vašich podmínek — kdy si můžete nastavit své vlastní pracovní hodiny a pracovat na svých konkrétních ambicích.

 

RYCHLÁ

Velocity vám zaplatí rychle. Kdykoliv prodáte Produkt. Bonusy můžete obdržet denně, týdně a měsíčně, takže vy i ti, které do společnosti Nu Skin přivedete, získávají rychlé odměny.

 

NAPLŇUJÍCÍ

Velocity vás odmění za vaši tvrdou práci štědrými bonusy, včasnými platbami, neuvěřitelným uznáním a dalšími elegantními pobídkami. Existuje více než jeden způsob, jak uspět — je to váš život, vaše podnikání, vaše cesta.

 

A co je na tom nejlepší? Začít je jednoduché a bezplatné.

 

Velocity Share
Velocity Build
Velocity Lead
Velocity Brand Representative Qualification
Velocity Glossary
Velocity Marketing Materials