Jste tam ještě?

POKRAČOVAT

Naše produkty: Nu Skin a Pharmanex

 

Naše produkty: Nu Skin a Pharmanex

 


Jsou vaše produkty vhodné pro vegany?

 

Ve společnosti Nu Skin neříkáme ani netvrdíme, že naše produkty jsou vhodné pro vegany. A to proto, že ve své nabídce máme produkty, které obsahují složky živočišného biologického původu, například Sunright Lip Balm, který obsahuje vče'lí vosk.

 

Naše potravinové doplňky Pharmanex nebyly navrženy tak, aby neobsahovaly živočišné složky nebo vedlejší produkty živočišného původu (není-li uvedeno jinak). Proces potvrzení, zda je produkt vhodný pro vegetariány, není tak jednoduchý, jak by se na první pohled mohlo zdát. Dodavatelé surovin bohužel nejsou povinni sledovat rostlinný a živočišný původ excipientů (pomocných látek), pokud společnost Pharmanex/Nu Skin neuvede, že potřebuje veganskou/vegetariánskou verzi dané složky. V současné době je obtížné s absolutní jistotou potvrdit, že v určitém okamžiku výrobního procesu surovin nebyly použity žádné složky živočišného původu dříve, než jsou suroviny zakoupeny společností Pharmanex/Nu Skin. Můžeme však potvrdit, že všechny složky používané v produktech Pharmanex splňují naše přísné požadavky kvality dle procesu kvality 6S a právních předpisů.

 

Pokud jde o naše produkty Pharmanex, kapsle, které používáme pro některé potravinové doplňky (R2, TR90, Tēgreen atd.), jsou vyrobeny ze směsi prasečího a hovězího (vepřové a kravské), proto nejsou vhodné pro vegany. Potravinové doplňky, které jsou ve formě tablet, například: LifePak+, BioGinko a OverDrive mají velmi tenký želatinový povlak. Tato želatina se vyrábí z ryb. Želatinový povlak na těchto tabletách je z bezpečnostních důvodů. Usnadňuje totiž jejich polykání. Tento typ povlaku se používá také u některých typů léků a dalších značek potravinových doplňků.


Testujete na zvířatech?

 

Pokud jde o testování na zvířatech, testujeme na nich pouze tehdy, pokud to vyžaduje zákon. Řídíme se pravidly v rámci regionu EMEA (Evropa/Střední východ/Afrika) a vzhledem k tomu, že v těchto regionech neexistuje žádné požadované testování na zvířatech, znamená to, že naše produkty nejsou testovány na zvířatech.

 

Naše složky jsou testovány in vitro. Pokud je prováděno testování na zvířatech, je testován pouze konečný produkt, ne specifické nebo jednotlivé složky.

 

Stejně jako běžné léky, které můžete čas od času používat (prášky na bolest hlavy apod.), musí projít fází testování na zvířatech předtím, než jsou testovány na lidech, platí v některých zemích stejné pravidlo i pro potravinové doplňky (pouze pro potravinové doplňky, nikoli pro produkty pro péči o pleť). Proto je pro společnost Nu Skin nezbytné, aby v některých zemích ze zákona prováděla kvůli určitým potravinovým doplňkům studie na zvířatech. Zatímco se zákony a nařízení mohou začít měnit, v současné době vyžadují určité testování na zvířatech (povinné). Takové testování není prováděno společností Nu Skin, ale požadované testy provádí státní úřady. Státní úřad/testovací agentura požádá o určité množství produktu potřebné k provedení testování. My, společnost Nu Skin, nevybíráme ani neprovádíme testování, nebo dokonce nenastavuje testování s laboratoří; vše mají na starosti státní úřady. Bohužel vám v tomto ohledu nemůžeme poskytnout více informací.

 

Výzkumy na zvířatech hrají pro vědce klíčovou roli při porozumění nemocem' a ve vývoji účinných léčebných postupů, a přestože jsou potravinové doplňky „přírodní“, jsou požívány a mohou způsobit velké účinky/vedlejší účinky. Podle úřadu pro potraviny a léčiva není v současné době možné zcela upustit od testování na zvířatech a zároveň zaručit lidské zdraví a bezpečnost.

 

Proto se společnost Nu Skin zavázala k rozvoji testování bez testů na zvířatech. Společnost již přispěla vědeckému centru Centre for Alternatives to Animal testing na John Hopkins University, které se zabývá alternativním testováním na zvířatech a bude i nadále podporovat vývoj alternativ k testování na zvířatech. Doufáme, že tento výzkum časem zcela eliminuje pokusy na zvířatech.


Mohu vaše produkty používat, pokud jsem těhotná nebo kojím?

 

Rádi bychom vám pomohli, ale bohužel vám nejsme schopni poradit, zda je některý z našich produktů vhodný pro užívání během těhotenství nebo během kojení. A to proto, že jsme žádný z našich produktů netestovali na těhotných nebo kojících ženách.

 

Nemyslíme si, že by měly mít nepříznivý účinek, protože mnoho žen v užívání potravinových doplňků a v používání krémů během těhotenství/kojení pokračuje. Nicméně vám doporučujeme, abyste se pro jistotu poradili se svým praktickým lékařem, jelikož jsme si vědomi, že během těhotenství je doporučováno užívat pouze určité množství potravinových doplňků. Když půjdete za svým praktickým lékařem, vezměte si s sebou Informační stránku o produktu (PIP), který byste chtěli používat, aby byl váš lékař informován, o jaký produkt jde a jaké má složení. To mu pomůže zjistit, zda je tento produkt vhodný k užívání během těhotenství a kojení, zvláště pokud máte i jiné zdravotní potíže nebo užíváte léky.


Které produkty může používat mé dítě?

 

Skvělým produktem pro vaše nejmenší je náš Epoch Baby Hibiscus Hair and Body Wash. Bohužel, zbytek našich produktů je vyráběn a testován na jedincích starších 18 let.


Které produkty Pharmanex může používat mé dítě?

 

S výjimkou produktu JVi, který je vhodný pro všechny věkové kategorie, jsou naše produkty Pharmanex vyráběny pouze pro plně vyvinuté jedince. Proto doporučujeme užívat naše potravinové doplňky pouze od věku 18 let.


Mohu kombinovat různé produkty Pharmanex?

 

Ano, ale to závisí na složeních, která jsou k dispozici ve vaší zemi. Pro doporučené dávkování a kombinace se prosím obraťte na svou místní produktovou podporu.


Mám určitý zdravotní stav, které produkty Pharmanex mohu používat?

 

Bohužel nejsme schopni poradit, zda je některý z našich produktů vhodný pro jakýkoli zdravotní stav, nemoc, stav pokožky, nebo těhotenství. A to z toho důvodu, že společnost Nu Skin není lékařkou společností, a proto žádný ze svých produktů na takových jedincích netestovala. Všechny naše produkty jsou testovány na zdravých jedincích s neporušenou zdravou pokožkou. Doporučujeme vám, abyste si vzali kopii Informační stránky o produktu nebo seznam složek daného produktu k vašemu praktickému lékaři. Na základě těchto informací by měl být váš praktický lékař schopen určit, zda je pro vás produkt bezpečný a vhodný s přihlédnutím k vašemu specifickému zdravotnímu stavu, alergii nebo jakýmkoli lékům, které byste mohli užívat spolu s našimi produkty.


Kde najdu operátora skeneru?

 

Pokud byste se chtěli nechat oskenovat a ještě neznáte žádného operátora skeneru, klikněte sem.


Jak mohu získat nárok na záruku vrácení peněz pro produkty certifikované pro skener?

 

Chcete-li získat nárok na záruku vrácení peněz, musíte se nechat oskenovat, propojit vaši skenovou kartu s ADR objednávku a zadat objednávku do 7 dnů. Přeskenování musí být provedeno během 90-100 dní po prvním skenování a pokud je skenerové skóre stejné nebo nižší, pak můžete požádat o vrácení peněz. Formulář naleznete zde.


 

Témata nápovědy

 


 

Ne'můžete najít, co hledáte?

 

Kontaktujte nás