Jste tam ještě?

POKRAČOVAT

Systém ageLOC Galvanic Spa

 

Systém ageLOC Galvanic Spa –úvod 

 

 

 


 

Způsob použití ageLOC Galvanic Spa s gely na obličej ageLOC 

 

 

 

Stručná příručka

 

 


 

Nejčastější dotazy

 

1. Co byste měli dělat, pokud si myslíte, že váš ageLOC Galvanic Spa nefunguje správně? 

Pokud si myslíte, že váš ageLOC Galvanic Spa nefunguje správně, uvádíme několik tipů na řešení problémů:

 

1. Jsou nové baterie v ageLOC Galvanic Spa správně umístěny?

 

2. Odstranili jste všechny plastové fólie z chromové části ageLOC Galvanic Spa?

 

Galvanické zařízení se dodává s ochrannou fólií, která musí být před použitím odstraněna z chromové části a z LCD displeje, jinak nebude jednotka řádně fungovat.

 

3. Zmáčkli jste šedé tlačítko s ageLOC logem pod LED displejem? 

 

Přístroj zapnete jedním stisknutím šedého tlačítka výběru. Po zmáčknutí šedého tlačítka by se na LCD panelu mělo objevit číslo. Jakmile se objeví číslo 1, zmáčkněte tlačítko znova a přepínejte mezi možnostmi požadovaných programů: 1 pro Pre-Treat gel, 2 pro Treatment Gel, 3 pro aplikaci s Tru Face® Line Corrector, 4 pro Body Shaping Gel a 5 pro aplikaci s ageLOC Nutriol Intensive Scalp & Hair Serum. Pokud chcete zahájit aplikaci, prostě zatlačte hlavu nástavce proti obličeji, vlasové pokožce nebo tělu a hladina proudu se tak sama přizpůsobí. Zařízení jednou, dvakrát nebo třikrát zapípá pro potvrzení, že se samo přizpůsobilo vaší pokožce. Na konci aplikace uslyšíte dvě pípnutí a symbol hodin a počet minut z LCD displeje zmizí.

 

4. Držíte zařízení ageLOC Galvanic Spa správně?

 

Jedná se o galvanický proud, a tudíž je nezbytné držet chromovou destičku lehce navlhčenou rukou, zatímco se přístrojem dotýkáte pokožky. To uzavírá obvod a umožňuje náboji proudit.

 

Jakékoli zvednutí přístroje a oddálení od pokožky přeruší galvanický proud a tím i aplikaci. V takovém případě bude podsvícení displeje blikat a přístroj přestane pípat až do okamžiku, než bude obvod obnoven.

 

5. Držíte zařízení ageLOC Galvanic Spa lehce navlhčenýma rukama?

 

Někteří se snaží používat zařízení ageLOC Galvanic Spa příliš suchýma rukama. Pro zařízení je pak těžké analyzovat pokožku a vytvářet optimální hladinu proudu. Suché ruce řádně nevedou galvanické proudění. To může zabránit přístroji v analýze pokožky. Navlhčení ruky, která drží chromovou destičku galvanického zařízení, umožní náboji řádně proudit.

 

6. Držíte jednotku ageLOC Galvanic Spa chvíli na místě, aby mohla pokožku analyzovat?

 

Potom co si stisknutím šedého tlačítka výběru zvolíte požadovaný program, držte chromovou destičku lehce navlhčenou rukou a přitlačte přístroj k pokožce. Nechte přístroj provést analýzu. Dokončení analýzy pokožky poznáte tak, že uslyšíte jedno, dvě nebo tři pípnutí.

 

2. Při používání ageLOC Galvanic Spa nic necítím, nedělám něco špatně?

 

Během galvanické aplikace většina lidí nic necítí. Speciálně navržené gely pomáhají řídit galvanické proudění a zajišťují, že toto proudění se dostane do pokožky bez nepříjemného pocitu.

 

Galvanický přístroj bude pípat každých 10 sekund a i když nemusíte nic cítit, zařízení pracuje na tom, aby vaší pokožce dodalo prospěšné látky spolu s galvanickým prouděním a pokožku tak oživilo, omladilo a podpořilo její krásu.

 

3. Je normální, že cítím brnění?

 

Ano a nemusíte se ničeho obávat. Vzhledem k tomu, že ageLOC Galvanic Spa využívá elektrický proud, aby do pokožky dostal anti-ageingové složky, je normální, že můžete pociťovat brnění.

 

4. Jaký kov je použit v ageLOC Galvanic Spa? 

 

Nástavce jsou vyrobeny z ABS – akrylonitril-butadien-styrenu – s galvanicky pochromovaným povrchem.

 

5. Jak vyměním jednotlivé nástavce? 

 

Pokud chcete nástavec uvolnit, uchopte jej jednou rukou a druhou držte přístroj tak, aby byla pochromovaná aktivační destička směrem k vám. Palcem silně stiskněte šedé uvolňovací tlačítko, dokud se nástavec z přístroje neuvolní.

 

Pokud chcete nástavec upevnit, uchopte přístroj tak, aby strana s displejem směřovala nahoru a polohovací ukazatel (malý zářez) nástavce směřoval k vám. Pevně zatlačte, aby nástavec zaklapl do správné polohy. Pokud nástavec řádně nezapadne, ujistěte se, že je ve správné pozici. Použití síly by mohlo poškodit přístroj i nástavec. Přístroj nebude fungovat, dokud nebude nástavec správně nasazen.

 

6. Jak mám zařízení ageLOC Galvanic Spa čistit? 

 

Doporučujeme zařízení a hlavice čistit vlhkým hadříkem.

 

7. Je ageLOC Galvanic Spa voděodolný?

 

Je prokázáno, že zařízení je odolné vodním kapičkám z jakéhokoli směru. Nicméně zařízení není určeno, ani nemá potvrzení o funkčnosti při ponoření do vody. Aby se snížilo nebezpečí úrazu elektrickým proudem, popálení, požáru, nebo zranění, neponořujte zařízení do vody. Neumisťujte ani neuchovávejte přístroj tam, kde je riziko pádu či vtažení přístroje do vany, umyvadla nebo toalety.

 

 

 

 


 

Stáhněte si užitečné informace

 

nu-skin-ageloc-galvanic-spa-device-care-faq
nu-skin-ageloc-galvanic-spa-device-care-user-manual

 

 


 

Potřebujete vyměnit vaše zařízení?

 

 

Formulář žádosti o výměnu zařízení

 

Pokud jste výše nenašli odpověď na svůj problém, neváhejte podat Žádost o výměnu. Připravte si číslo objednávky a také poškozené zařízení. Na něm totiž najdete sériové číslo a číslo šarže.

 

Formulář můžete vyplnit kliknutím sem.

 

 

 

Nemůžete najít, co hledáte?

 

 

Kontaktujte Zákaznický servis