Jste tam ještě?

POKRAČOVAT

 

Objednávání a nákup

 


Jaké jsou uznávané možnosti platby?

 

Společnost Nu Skin přijímá VISA & MC jako způsoby platby. Doporučujeme, abyste si před zadáním objednávky zkontrolovali všechny dostupné způsoby plateb.

 


Má kreditní karta nefunguje?

 

Pokud vaše kreditní karta nefunguje:

 

  • Ověřte si, že na své kartě máte dostatek finančních prostředků.
  • Kontaktujte svou banku, abyste se ujistili, že na své kreditní kartě nemáte automaticky nastavené mezinárodní nebo internetové blokace.
  • Je možné, že jste nesprávně zadali číslo své kreditní karty, čísla prosím zkontrolujte a ujistěte se, že údaje zadáváte správně.
  • Pokud máte problémy s heslem v rámci zabezpečení Verified by Visa nebo MasterCard, musíte kontaktovat poskytovatele své kreditní karty, protože společnost Nu Skin nemá přístup k zabezpečeným informacím, které jste si nastavili s jinou společností.
  • Pokud stále nemůžete svou objednávku zpracovat, obraťte se prosím na svůj místní zákaznický servis se svým ID číslem.

 


Jak mohu zrušit/změnit svoji objednávku?

 

Pokud zjistíte, že svou objednávku musíte zrušit, můžete tak učinit jedině zavoláním na linku vašeho místního zákaznického centra do 10 minut od zadání objednávky. Odesílání žádosti e-mailem se nedoporučuje. Po této době musíte projít klasickým procesem vrácení produktů podle našich Zásad vrácení, vrácení peněz a výměny a Politice a Postupů společnosti

 


Jak mohu zobrazit svou historii objednávek?

 

  • Přihlaste se na stránce www.nuskin.com
  • Než jste přihlášen/a, klikněte na své jméno (v pravém horním rohu stránky)
  • Potom klikněte na Profil

Jak získám fakturu?

 

Společnost Nu Skin EMEA již nenabízí možnost získání faktur spolu s objednaným zbožím v papírové formě, aby takto chránila životní prostředí. Vaše faktura vám bude odeslána v PDF formátu spolu s potvrzením objednávky prostřednictvím e-mailu. Pokud si přejete získat faktury v papírové formě, kontaktujte prosím své místní zákaznické centrum.


Co znamená SV?

 

SV nebo prodejní objem je měsíční bodová hodnota za produkty a služby zakoupené od společnosti Nu Skin a je základem počítání produktových bodů v ADR objednávkách.


 

Témata nápovědy

 


 

Nemůžete najít, co hledáte?

 

Kontaktujte nás