Jste tam ještě?

POKRAČOVAT

Objednávání a nákup

 

Objednávání a nákup

 


Má kreditní karta nefunguje?

 

Pokud vaše kreditní karta nefunguje:

 

  • Ověřte si, že na své kartě máte dostatek finančních prostředků.
  • Kontaktujte svou banku, abyste se ujistili, že na své kreditní kartě nemáte automaticky nastavené mezinárodní nebo internetové blokace.
  • Je možné, že jste nesprávně zadali číslo své kreditní karty, čísla prosím zkontrolujte a ujistěte se, že údaje zadáváte správně.
  • Pokud máte problémy s heslem v rámci zabezpečení Verified by Visa nebo MasterCard, musíte kontaktovat poskytovatele své kreditní karty, protože společnost Nu Skin nemá přístup k zabezpečeným informacím, které jste si nastavili s jinou společností.
  • Pokud stále nemůžete svou objednávku zpracovat, obraťte se prosím na svůj místní zákaznický servis se svým ID číslem.

 


Jaké jsou uznávané možnosti platby?

 

Pro vaše pohodlí společnost Nu Skin akceptuje: VISA; VISA Debit a MasterCard (jednotlivé příkazy pro bezhotovostní platbu)

 


Jak mohu svou objednávku zrušit?

 

Pokud zjistíte, že budete muset zrušit vaši objednávku, můžete tak učinit pouze tím, že zavoláte na svůj místní zákaznický servis do 10 minut od zadání objednávky. Nedoporučujeme takovou žádost posílat prostřednictvím e-mailu.

 


Jak mohu zobrazit svou historii objednávek?

 

Po přihlášení k svému účtu, klikněte na své jméno a poté na Historii objednávek.


Jak získám fakturu?

 

  • Společnost Nu Skin EMEA již se zásilkami dále nenabízí faktury v papírové formě, protože pomáhá šetřit životní prostředí. Vaše faktura vám bude zaslána prostřednictvím e-mailu ve formátu PDF.
  • Pokud si přejete dostávat faktury v papírové formě i nadále, obraťte se s tímto požadavkem na váš místní zákaznický servis.
  • Pokud potřebujete kopii staré faktury, obraťte se prosím na svůj místní zákaznický servis s číslem objednávky, která souvisí s fakturou, kterou požadujete.

Jak mohu zadat objednávku v jiné zemi?

 

Pouze Brand Affiliates mohou objednávat mimo svou zemi.


Jak mohu do své objednávky přidávat?

 

Pokud zjistíte, že do své objednávky potřebujete přidat produkt, můžete tak učinit pouze tím, že zavoláte na svůj místní zákaznický servis do 10 minut od zadání objednávky. Nedoporučujeme takovou žádost posílat prostřednictvím e-mailu.


Co znamená SV?

 

SV neboli bodová hodnota je měsíční bodová hodnota produktů a služeb, které si zakoupíte od společnosti Nu Skin.


 

Témata nápovědy

 


 

Nemůžete najít, co hledáte?

 

Kontaktujte nás