Ocenění

Nu Skin ocenění a uznání

V průběhu let získala společnost Nu Skin celou řadu prestižních ocenění - celosvětových, ale i lokálních.

Zde je stručný výběr několika nedávných ocenění:

 

BIG Innovation

V roce 2016 bylo ageLOC Me oceněno v rámci soutěže BIG Innovation Awards, kterou sponzoruje Business Intelligence Group. Toto ocenění uznává společnosti, které zrealizovaly nové nápady a snažily se změnit způsob, jakým lidé zažívají svět.
Další informace

Spark Award

Jako finalista v rámci ocenění Spark Design Awards získala společnost Nu Skin v roce 2015 ocenění za své zařízení ageLOC Me - řešení každodenních problémů lidí.  Další informace

Consumer World Awards

ageLOC Me získalo první cenu v soutěži Consumer World v kategorii Spotřebitelský produkt, Služba, Modernizace, nebo Inovace. Zobrazit úplný seznam zde.

Good Design Award 2015 Social(1)

Zařízení ageLOC Me společnosti Nu Skin v roce 2015 zvítězilo v soutěži Good Design Awards, kterou pořádá Chicago Athenaeum: muzeum architektury a designu a Evropské středisko pro architektonický umělecký design a urbanistiku. Další informace

Beauty shortlist epoch baby

Oceňovaný produkt Baby Hibiscus Hair and Body Wash byl v roce 2017 finalistou soutěže Beauty Shortlist Mama & Baby Awards.

Myfacemybody win ageLOC me

ageLOC Me bylo v roce 2016 jmenováno Nejlepším anti-agingovým a inovativním produktem za rok 2016 v rámci soutěže MyFaceMyBody. Další informace zde.

Pure Beauty Awards _Best Premium Skincare Product 2016

ageLOC Me zvítězilo v roce 2016 v kategorii Nový nejlepší prémiový produkt péče o pleť v rámci soutěže Beauty Awards. Zobrazit úplný seznam zde.

A Design Award jpeg

ageLOC Me získalo platinové ocenění A' Design Award v kategorii Krása, Osobní péče a design kosmetických produktů. Ocenění A’ Design Awards oceňuje projekty, které se zaměřují na inovaci, technologii, design a kreativitu. Dozvědět se víc

Big Business Award

ageLOC Me bylo oceněno jako Novinka roku v rámci ocenění Big Business. Další informace zde.

Beauty Awards OK 2016

Zařízení ageLOC Me společnosti Nu Skin získalo vysoce pochvalné ocenění v kategorii Nejlepší prémiový produkt péče o pleť v rámci Beauty Awards magazínu OK!

MyFaceMyBody Highly Commended

Společnost Nu Skin byla vysoce oceněna za Nejlepší zákaznický servis v kategorii Výrobce nebo Dodavatel.

Edison award

ageLOC Me získalo stříbrné umístění v rámci soutěže Edison Awards - v kategorii osobní produkt osobní péče. Ocenění Edison vyznamenává dokonalost v oblasti vývoje nových produktů a služeb, marketingu a v designu zaměřeném na člověka a inovaci. Podívejte se na úplný seznam letošních vítězů zde.

Happi award

Zařízení ageLOC Me společnosti Nu Skin zvítězilo v rámci druhé výroční soutěže Readers’ Choice - anti-agingový produkt roku magazínu Happi. Další informace zde.

Beauty Shortlist Baby Awards 2016 Nu skin

Ocenění The #beauty20 Awards byla vytvořena za účelem srovnání společností, které jsou nejúspěšnější v působení na své zákazníky prostřednictvím digitálních technologií a sociálních sítí. Letos společnost Nu Skin zvítězila v kategorii nejlepší facebooková stránka, ocenění získala konkrétně za facebookovou stránku Nu Skin ve Velké Británii a v Irsku.

 

 

#beauty20 Awards  Nu skin

Beauty Shortlist Baby Awards 2016Cena „Editors Pick” za produkt Epoch Hibiscus Hair and Body Wash. Ceny Beauty Shortlist awards představují to nejlepší z kosmetického průmyslu ve Velké Británii.

award_techies

ageLOC Me zvítězilo v kategorii „Inovativní produkt - maloobchodní prodej”. Ocenění Techies 2016  podporuje vše skvělé v technologickém odvětví ve Velké Británii. Uděluje řadu prestižních ocenění několika nejlepším a nejunikátnějším technologům, zakladatelům firem, odborníkům a investorům. 

award_beauty

ageLOC Me vyhrálo ocenění Beauty Shortlist 2016 v kategorii Nejlepší kosmetický doplněk/zařízení/inovace v péči o pleť.

Přečtěte si více

award_biotech

Biotechnology Awards 2016 prezentují to skutečně nejlepší z talentu, odhodlání a objevů od společností, které působí v rámci tohoto skutečně fascinujícího a živého odvětví. Toto ocenění uznává vědce, lékaře, chemiky a inženýry, kteří prošlapávají cestu pro své následovníky. Společnost Nu Skin získala dvě z těchto uznávaných cen za rok 2016: Cenu za výrobu Nejinovativnějšího &výživového produktu v péči o pleť & a uznání za Přední světovou společnost v oblasti anti-agingové genetiky.

Přečtěte si více

award_Liverpool

Ve Velké Británii se konala soutěž Liverpool Lifestyle Awards (7. ročník Liverpool Lifestyle Awards ve spolupráci s magazínem Lifestyle).

Této akce se zúčastnilo víc než 250 profesionálů, kteří se zabývají životním stylem v oblasti Liverpoolu, a také zástupci tisku.

Společnost Nu Skin byla nominována do finále ve dvou kategoriích: Nejlepší online podnikání a Nejlepší síťový obchodník.

Award_Pure

Společnost Nu Skin získala toto vysoce ceněné ocenění v roce 2015 za ageLOC Galvanic Spa System v kategorii „Nejlepší produkt nebo zařízení, které se dá použít v pohodlí domova”. MyFaceMyBody Awards jsou jedinými spotřebitelskými cenami určenými pro kosmetický, estetický a dentální průmysl, které oceňují a odměňují značky za jejich inovaci produktů a popularitu. Soutěže se zúčastnilo 400 předních profesionálů v oboru, značek, novinářů a celebrit. O cenách rozhodují odborníci a hlasování veřejnosti.  Podívejte se na fotografie z celé akce na naší facebookové stránce.

Award_Winner

Společnost Nu Skin získala první cenu za ageLOC Tru Face Essence Ultra za nejlepší produkt vypínající pokožku. MyFaceMyBody Awards jsou jedinými spotřebitelskými cenami určenými pro kosmetický, estetický a dentální průmysl, které oceňují a odměňují značky za jejich produktovou inovaci a popularitu. Soutěže se zúčastnilo 400 předních profesionálů v oboru, značek, novinářů a celebrit. O cenách rozhodují odborníci a hlasování veřejnosti. Podívejte se na fotografie z celé akce na naší facebookové stránce.

Award_baby

Epoch Baby Hibiscus Hair and Body Wash se dostal mezi TOP 3 výrobky v kategorii Best Baby Washes v rámci soutěže Beauty Shortlist Awards 2015. Ocenění Beauty Shortlist představuje to nejlepší z kosmetického průmyslu ve Velké Británii.

Award_highly

V roce 2015 získala společnost Nu Skin vysoce pochvalné ocenění za ageLOC Tru Face Essence Ultra. Pure Beauty Awards jsou v kosmetickém odvětví ve Velké Británii vysoce renomovaným oceněním. Oceňují nejzajímavější a nejefektivnější kosmetické produkty, které byly uvedeny na trh v uplynulém roce. O výsledcích rozhodují čtenáři magazínu Pure Beauty, včetně maloobchodních prodejců, kteří lidem každodenně prodávají kosmetické produkty. Podívejte se na fotografie z celé akce na naší facebookové stránce.

Pharmanex Biofotonický Skener S3 získal bronzovou medaili za design na International Design Excellence Award 2014 (IDEA).

 

 

Award8

Společnost Nu Skin získala DVĚ vysoce ceněná ocenění v rámci MyFaceMyBody Awards 2014.

Oceněnými produkty byly ageLOC Transformation (Nejinovativnější produkt) a ageLOC Edition Nu Skin Galvanic Spa System II (Nejlepší produkt nebo přístroj k užívání v prostředí domova).

award6

Ocenění Gold Stevie Award 2012 pro společnost roku za produkty pro zdraví a & farmaceutické preparáty.

 

award3

Společnost Nu Skin získala v roce 2012 ocenění Budapest Business Superbrands za výjimečné povědomí o značce

Přečtěte si více

award5

ageLOC Galvanic Body Spa společnosti Nu Skin se umístilo na třetím místě v kategorii Nejlepší produkt roku v rámci Best of Biz award v roce 2012

Přečtěte si více

award1

Výkonný prezident společnosti Nu Skin Truman Hunt byl vyznamenán cenou Bravo Leadership Award od magazínuDirect Selling News. Dodatečné uznání za 49%

meziroční růst tržeb v roce 2013 a za posun na 7.

místo v žebříčku DSN Global 100

Přečtěte si více

Divider