Jste tam ještě?

POKRAČOVAT

 

Trvalá udržitelnost

Prosazujeme trvalou udržitelnost dnes, abychom mohli zajistit bohaté zdroje zítřka.

 

 

 

Cílem tohoto videa je představit celosvětové aktivity Nu Skin Group v oblasti trvalé udržitelnosti, bez konkrétního zaměření v rámci regionu Evropa a Afrika. Některé produkty obsažené v tomto videu nemusí být v současnosti v Evropa a Afrika dostupné, nebo se mohou prodávat v jiných obalech. Máte-li dotazy k dostupnosti produktů, obraťte se na místní trh.

 

Péče o naši planetu

 

Udržitelnost je pro nás v Nu Skin o tolik víc než jen módní slovo. Jsme odhodláni udržovat naše komunity v čistotě, bezpečí a pod ochranou, a to do daleké budoucnosti. Proto jsme si stanovili konkrétní závazky týkající se našich lidí, planety i produktů.

U našich top 20 produktů jsme již provedli působivé a měřitelné změny a zavázali jsme se do roku 2030 zlepšit trvalou udržitelnost všech našich produktů.

 

nu-skin-force-for-good-sustainability-icon-trees

51 000 zasazených stromů

 

nu-skin-force-for-good-sustainability-icon-mangroves

2,137 akrů ochráněných mangrov, korálových útesů, lesů a ostrovů

 

nu-skin-force-for-good-sustainability-icon-plastic

o 21 tun méně využitých plastů každý rok díky odstranění plastových tácků z našich ageLOC Galvanic Spa Facial Gels*

 

*Na základě údajů o globálním prodeji za rok 2020

 

Naše závazky v oblasti trvalé udržitelnostiVytvořit bodovací systém pro vyhodnocení dopadu našich produktů na životní prostředí


SPLNĚNO

 

Vyhodnotit, obodovat a vylepšit dopad našich top 20 produktů na životní prostředí


SPLNĚNO

 

Vyhodnotit, obodovat a vylepšit dopad 100 % našich produktů na životní prostředí. Dosáhnout 100% shody v tématu rovnováhy trvalé udržitelnosti palmového oleje


PROBÍHÁ DLE PLÁNU


Zaručit u obalů všech produktů to, že budou recyklované, recyklovatelné, redukované nebo obnovitelné


PROBÍHÁ DLE PLÁNU


Podívejte se na náš Slib udržitelnosti

 

 

 

 

 

„Chceme také vybudovat globální síť bezodpadových zařízení.“

 

Ritch Wood

CEO Nu Skin

 


 

 

Naše pilíře udržitelnosti

 

Lidé


Ve společnosti Nu Skin věříme v sílu v proměně srdce i mysli. Zásadní součástí mnoha projektů nadace Nu Skin Force for Good Foundation je inspirovat trvale udržitelnou změnu při spolupráci s lidmi z celého světa.

Ať už se jedná o výuku udržitelných metod zemědělství v rámci School of Agriculture for Family Independence (SAFI), podporu ekonomického růstu a zdůrazňování důležitosti recyklace nebo pomoc ostrovním národům při zachování jejich kultury a prostředí pro další generace, pozitivní změna vždy začíná u Lidí.

 

 

Planeta


Abychom omezili náš dopad na naši planetu, podívali jsme se na interní procesy. Náš závazek je nepřetržitě pracovat na vytvoření globální sítě bezodpadových zařízení. Co to znamená? To znamená, že pracujeme na tom, abychom předcházeli tomu, že 90 % odpadu z našich kanceláří končí na skládkách. Výsledkem je čistější a zdravější planeta.

Tato práce již byla tady v Evropa a Afrika započata díky našemu skladu ve městě Venlo. Místní energie je zelená a pochází z obnovitelných zdrojů, spotřeba osvětlení LED je nízká a v některých produktových obalech využíváme recyklovaný materiál. S hrdostí se tu dokonce starají o včelí úly!

 

 

PRODUKT


Naší prioritou vždy bylo vytvářet inovativní a vysoce kvalitní produkty. Stejně jako nikdy nepřestaneme naše produkty vylepšovat, chceme také snížit jejich dopad na planetu. Je to odpovědnost, kterou bereme vážně. Z tohoto důvodu používáme udržitelné složky, jako je recyklovaný plast od konečného spotřebitele (PCR), snižujeme množství obalů například tím, že odstraňujeme šroubovací uzávěry s krytkou u tradičních tub, a v plánu toho máme mnohem víc!

Zahájili jsme proces vyhodnocování, bodování a vylepšování dopad na životní prostředí některých z našich nejoblíbenějších produktů, a do roku 2023 plánujeme tento krok u celého portfolia. Náš závazek je zaručit, že každý jednotlivý produkt bude mít do roku 2030 udržitelně vylepšené obaly . To není v případě tak velkého portfolia jednoduchý úkol, ale postupně na tom pracujeme.
Část pokroku, který realizujeme, můžete vidět u naší nové řady Nutricentials.

 

Objevte Nutricentials

 

 

 

Tři stromy pro udržitelnost


 

 

Když spatříte na jakékoliv naší produktové stránce logo Nu Skin se třemi stromy, budete vědět, že jsme tento produkt ohodnotili a vylepšili s cílem omezit jeho dopad na životní prostředí. Na naší cestě v rámci příslibu udržitelnosti se toto logo bude objevovat na stránkách našeho eshopu u dalších a dalších produktů Nu Skin.
To ale není to jediné logo, které tu najdete. Měníme naše kartonové obaly tak, aby všechny měly certifikát FSC. Možná si také všimnete loga Green Dot, tedy dvou propletených šipek, na všech našich produktech.

 


Objevte Seznam pojmů

 

 

Vybrat si z našich udržitelných šampionů*

 

 

 

Jak se můžete zúčastnit?

 

nu-skin-force-for-good-participation-epoch-image

1. Kupte si řadu Epoch*

Při každém nákupu produktu Epoch Nu Skin věnuje 0,25 USD nadaci Nu Skin Force for Good Foundation, která je zásadní podporovatel produktu Seacology. Tato organizace vytváří oboustranně výhodná partnerství pro ochranu přírody, která pomáhají ostrovním komunitám budovat infrastrukturu a chránit mořské biotopy pro další generace. Společně pak ochraňují jedinečná přirozená prostředí a kultury na ostrovech po celém světě.

 

Koupit Epoch
nu-skin-force-for-good-participation-empty-products-image

2. Pečujte prostřednictvím prázdných produktů

Všichni se snažíme co nejlépe recyklovat a zbavovat se prázdných obalů od produktů, protože i ty nejmenší změny mohou udělat velký rozdíl. V některých zemích může být potřeba učinit nějaké kroky navíc jako třeba před recyklací vymýt kontejnery, odstranit uzávěry, víčka a pumpičky, nebo před recyklací papírových nebo kartonových obalů odstranit plastové štítky. Když budeme recyklovat správně, můžeme snížit množství odpadu ještě víc. Pokud si někdy nejste jistí, jak produkt správně vyhodit, neváhejte se obrátit na místní zařízení - určitě vám rádi poradí!

Změny, které děláme, abychom byli co nejvíce udržitelní, můžete sledovat právě tady.

 

Dozvědět se více

 

* Řada Epoch s novým vzhledem brzy dorazí do Evropa a Afrika. Dostupnost některých produktů se může na některých územích lišit. Dostupnost produktů můžete zkontrolovat na místní verzi webu nuskin.com.

 

Nu Skin se stala součástí konsorcia EcoBeautyScore

 Nu Skin je oficiálním členem konsorcia EcoBeautyScore; je to mezinárodně uznávaná skupina vyvíjející napříč odvětvím hodnocení ekologického dopadu a bodovací systém pro kosmetické produkty.

Zaměření konsorcia EcoBeautyScore je v souladu s cílem Nu Skin, kde je zákazník na prvním místě, a uznává potřebu jedné snadno srozumitelné normy pro celé odvětví. V roce 2019 jsme vyvinuli náš vlastní interní bodovací systém ke zlepšení udržitelnosti zákaznické cesty a Nu Skin má v plánu přinést klíčové znalosti z této implementace jako aktivní účastník při vývoji celosvětově uznávané normy.

 

Naše ocenění za udržitelnost