Jste tam ještě?

POKRAČOVAT

 

Nourish The Children*

Nourish the Children je zisková sociální iniciativa napomáhající budoucím generacím jednou porcí za druhou.

 

 

 

* Nyní jsme překonali počet jídel zmíněných v tomto videu, aktuální informace naleznete níže.

 

 

Výživa pro budoucí generace

 

Žádné dítě by nikdy nemělo být o hladu. To je základní myšlenka iniciativy značky Nu Skin Nourish the Children. V produktech VitaMeal poskytujeme dětem vysoce výživné jídlo vyvinuté našimi vlastními odborníky na výživu.

Každé balení VitaMeal je prodáno společností Nu Skin a poté věnováno externím neziskovým organizacím, které se specializují na distribuci jídel dětem trpícím podvýživou a hladomorem. Nourish the Children není charita, ale zisková iniciativa. Věříme, že motivováním zákazníků k nakupování produktů VitaMeal zajistíme, aby se tato kampaň udržela a přinesla světu více dobra.

 

 

 

nu-skin-nourish-the-children-icon-children

Přibližně 120 000 nakrmených dětí každý den

 

nu-skin-nourish-the-children-icon-meals

Více než 800 milionů jídel darovaných celosvětově od uvedení na trh

 

nu-skin-nourish-the-children-icon-countries

Aktivní ve více než 50 zemích

 

 

 

Proč se zaměřujeme na podvýživu dětí


 

 

 

Na špatnou výživu zemře každý rok více než 3,1 milionu dětí1mladších pěti let. Dalších 66 milionů dětí2 navštěvuje základní školu hladových, z toho 23 milionů2 jen v Africe. Jsme přesvědčeni, že máme povinnost podpořit stávající humanitární snahy řešit tuto krizi, jakkoli to bude možné. Zakoupením produktů VitaMeal můžete pomoci i vy.

 

Zdroj:
1https://www.worldhunger.org/world-child-hunger-facts/#:~:text=Approximately%203.1%20million%20children%20die,disease%20(UNICEF%2C%202018a).​
2https://www.worldhunger.org/world-child-hunger-facts/


Podívejte se na naše úsilí v Malawi

 

Další informace o VitaMeal

 

O co se jedná?


VitaMeal je výživný, nemléčný vegetariánský pokrm, který je navržený speciálně pro výživu podvyživených dětí. Jeho základní ingredience jsou pečlivě vybírány tak, aby odpovídaly základním potravinám v každém regionu. Díky tomu vyhovuje jedinečným chutím a kultuře různých zemí. Každé balení obsahuje 30 dětských porcí, takže pomůže dítěti zajistit každý den po celý měsíc zdravé jídlo.

Objevte Vitameal

 

 

Více než jídlo.


VitaMeal znamená víc než jen výživu pro tělo. Pomáhá vyživovat také mysl. Protože se tato iniciativa obecně šíří prostřednictvím školních programů, vybízí rodiče, aby své děti posílali do školy, a pomáhá tak dětem dosáhnout vzdělání. Náš smluvní výrobní závod v Malawi také nabízí pracovní příležitosti a příležitosti pro hospodářský rozvoj a část výnosů z nákupů produktů VitaMeal je věnována nadaci Nu Skin Force for Good Foundation za účelem financování zemědělského vzdělávání ve vesnici Mtalimanja v Malawi. Zemědělci si zde osvojují techniky vedoucí ke zlepšení soběstačnosti a zemědělské produkce, což může jednoho dne zmírnit potřebu potravinové pomoci v Malawi.

Dozvědět se více

 

 

 

 

Jak to funguje?

 

VitaMeal se vyrábí ve smluvních závodech, z nichž mnohé se nacházejí v Malawi. Najdete je také v Číně, Argentině a Spojených státech.

Brand Affiliates a zákazníci si mohou balení VitaMeal zakoupit a darovat.

Specializované charitativní organizace zajišťují logistiku výběru, přepravy a distribuce darů potřebným.

Dary pomáhají vyživovat děti v zemích, jako je Malawi. K dnešnímu dni se dětem dostalo více než 800 milionů jídel.

 

 

 

 

Náš partner v Malawi

 

 

 

Feed the Children

 

Feed the Children, náš hlavní globální partner, je mezinárodní nezisková organizace, která se na celém světě zaměřuje na boj proti hladu. Každý rok distribuuje ve více než 60 zemích miliony kilogramů potravin. Je třetí největší charitativní organizací ve Spojených státech a díky tomu má odborné znalosti a dosah, které potřebujeme, abychom naše iniciativy posunuli na další úroveň.

 

 

Kde NTC působí?

 

 

 

 

Zatímco ostatní regiony se zaměřují na oblasti, jako je Čína a Latinská Amerika, veškeré úsilí Evropa a Afrika směřuje k našim snahám v Malawi. Kliknutím níže se dozvíte více informacích o dopadu vašeho příspěvku.

 


Objevte náš projekt v Malawi

 

 

Jak se můžete zúčastnit?

 

nu-skin-force-for-good-participation-vitameal-image

1. Zakoupením balení VitaMeal

Stejně jako všechny ostatní běžné produkty si můžete i VitaMeal zakoupit prostřednictvím našeho eshopu. Z každého prodeje se generuje zisk a provize, jako by tomu bylo u jiných našich produktů, ovšem jídla jsou věnována přímo externí charitativní organizaci v Malawi. V závislosti na vašem trhu máme k dispozici celou řadu možností.

 

Nakupovat VitaMeal

 

 

nu-skin-force-for-good-participation-vitameal-matching-program-image

2. Prostřednictvím našeho přidruženého programu

Když poskytnete dar iniciativě Nourish the Children (NTC), poskytne dar i Nu Skin Enterprises.
Za každý dar v podobě balení po 5 přidá společnost další balení, čímž na dobu 30 dní podpoří jedno dítě. Nemusíte to však dělat sami! Vždy, když komunita Nu Skin jako taková zakoupí 8 balení tím, že zvolí variantu s 1 či 2 baleními, přidá společnost navíc 1 balení.

 

Objevte náš program

 

 

nu-skin-force-for-good-participation-vitameal-adr-image

3. Nastavením ADR a pravidelným nákupem každý měsíc

Když si VitaMeal přidáte do prémiové automatické objednávky (ADR), provedete každý měsíc stejný nákup a poskytnete stejný dar, dokud se nerozhodnete je změnit. Tato možnost vás nejen zbaví starostí, ale pomůže také zajistit dlouhodobou podporu dětem v nouzi. Jako přidaný bonus získáte produktové body, které můžete využít k nákupu dalších produktů Nu Skin.

 

Nastavte si ADR

 

 

 

*Společnost Nu Skin je distributorem v oblasti výživových doplňků a produktů péče o pleť vytvářejícím zisk a je obchodována na Newyorské burze (NUS). Nourish the Children je iniciativa společnosti Nu Skin a v některých zemích je zaregistrována jako podnik se společnou majetkovou účastí. Tato iniciativa umožňuje obchodním partnerům a zákazníkům společnosti Nu Skin zakoupit pokrm VitaMeal od společnosti Nu Skin a věnovat jej neziskovým organizacím na pomoc s řešením složitého světového problému, kterým je strava podvyživených dětí. Cena jídla VitaMeal zahrnuje výrobní náklady, celkové režijní náklady, distribuci a prodej. Stejně jako je tomu u jiných produktů Nu Skin, osobám Brand Affiliate jsou vypláceny provize a společnost Nu Skin získává z každého prodeje VitaMeal marže.