Jste tam ještě?

POKRAČOVAT

Den Síly dobra společnosti Nu Skin

Měsíc Force for Good

Ve společnosti Nu Skin se všichni hlásíme k poslání být silou konající dobro, jak v našem okolí, tak na celém světě. Společnost Nu Skin loni ovlivnila desítky tisíc životů k lepšímu tím, že získala pomoc zaměstnanců a dobrovolníků po celém světě k podpoře projektů v místních komunitách.

 

V měsíci červnu se zaměstnanci napříč regionem EMEA zúčastnili našeho každoročního dne Síly dobra tím, že darovali svůj čas a pomocnou ruku. Podívejte se na některé projekty:

 

russia

Rusko

 

V květnu strávili zaměstnanci Nu Skin v Rusku den v internátní škole Khotkovo. Tato škola poskytuje zázemí dětem ve věku 16 a 17 let, které mají problémy s artikulací a trpí poruchami řeči. Naši zaměstnanci vypomohli s různými aktivitami, čistili okolí školy, zorganizovali oběd a hráli si s dětmi.

neu

Severní Evropa

 

13. června pořádala  Nu Skin Severní Evropa událost v našem Showroomu v Kodani, kde přivítala distributory Brand Affiliate, jejich rodiny i přátele. Rovněž jsme zvýšili povědomí o  tomto projektu v našich kancelářích v Londýně a Oslu, a to osvětou distributorů Brand Affiliate a tím, že jsme jim umožnili poskytnout dary. Cílem bylo získat 30 000 DKK za účelem nákupu 30 postelí pro dětský domov St. Nicolae v Bukurešti v Rumunsku. Během našeho dne Síly dobra v Kodani a týdnů osvěty v Londýně a Oslu byly finanční prostředky získány z různorodých a vzrušujících aktivit.

brussels

Belgie

 

Zaměstnanci Nu Skin Belgie vybrali víc než 6 000 EUR, které darovali místní charitativní organizaci pod názvem Moeders voor Moeders (Matky matkám). Tato organizace podporuje matky s malými dětmi, které mají finanční problémy tím, že jim poskytuje jídlo, oblečení pro děti, zdravotní péči, pomůcky do školy, postele, atd. Tato částka byla vybrána díky charitativnímu obědu, tombole, pracovním dílnám, ale také díky běhu Miles for smiles, kdy se darovaná částka vybírala za každou uběhnout míli.

za

Jihoafrická republika

 

19. června pomáhali zaměstnanci z Nu Skin v Jihoafrické republice v organizaci Kids Haven. Ta vznikla v roce 1992 a slouží dětem bez domova a dětem v nesnázích v regionu Ekurhuleni. Naši zaměstnanci s dětmi strávili jeden den, společně si spolu hráli a poobědvali. Zaměstnanci také přispěli štědrým finančním obnosem, který pokryl velkou část věcí, které organizace potřebuje. Zaměstnanci Nu Skin Jihoafrická republika doufají, že udělají rozdíl v životě každého dítěte, o které se organizace Kids Haven stará tím, že je budou častěji navštěvovat a pokračovat v jejich podpoře v průběhu celého roku.

eastern europe

Maďarsko

 

Zaměstnanci Nu Skin východní Evropa nabídli pomocnou ruku sportovnímu klubu Budapest Honvéd Sport Club. Tento klub odvádí vynikající práci nejen při tréninku budoucích šampiónů, ale také při vzdělávání mládeže o zdravém životním stylu a jeho důležitosti pro sport a to bez ohledu na to, jestli jsou ve školce, na základní nebo střední škole nebo se jedná o handicapované děti. A vzhledem k tomu, že nejlepší tým potřebuje také dobrého kapitána, přišel nám na pomoc sedminásobný evropský šampión a šestinásobný mistr světa Ákos Kállai (ředitel Honvédské sekce moderního pětiboje a šéftrenér národního týmu mládeže).

 

 

Jak se stanete Silou dobra v tomto měsíci vy?

Navštivte naši facebookovou stránku a podělte se s námi o váš nápad.  Mohli byste podpořit charitu ve vašem okolí.  Můžete také darovat VitaMeal  nebo zakoupit produkty z naší produktové řady Epoch. Pokud si zakoupíte produkt z řady Epoch, bude nadaci Force for Good Foundation darováno 0,25 USD na financování projektů po celém světě, které vykouzlí úsměv na tvářích stovek dětí každý den. Navíc, pokud si zakoupíte Epoch Force for Good Collection, budou vesničce Mtalimanja v Malawi darovány 4 EUR.