Jste tam ještě?

POKRAČOVAT

Program darování prostřednictívm Epoch Collection

Program darování prostřednictívm Epoch Collection

Věděli jste, že nákupem Epoch Force for Good Collection učiníte rozdíl v životech lidí z Malawi? Tato speciální sbírka obsahuje šest bestsellerů produktové řady Epoch a je prezentována v krabičce pro opětovné použití s africkým motivem. 

 

Produkty Epoch vyrobené z rostlinných výtažků nabízí úžasný způsob jak pečovat o svou pokožku a svět kolem sebe.  Ve skutečnosti ke každému prodanému produktu Epoch daruje Nu Skin 0,25 amerických dolarů nadaci Nu Skin Force for Good. Dále z každého nákupu kolekce Epoch Collection Nu Skin Europe daruje 4 eura Zemědělské škole pro nezávislost rodin (SAFI).

 

SAFI je založena na pomoci lidem z Malawi naučit se lepším zemědělským technikám, aby mohli zabezpečit sami sebe i své rodiny. Malawi je jednou z nejchudších zemí na světě a každý den je jeden ze tří obyvatel Malawi ohrožen hladem. Většina obyvatel jsou farmáři a musí vyžít z méně než jednoho eura na den.

 

V roce 2007 Nu Skin Force for Good Foundation vybudovala ve spolupráci s místními neziskovými organizacemi a občanskými sdruženími současnou vesnici v Mtalimanja. Tuto vesnici obývají farmáři se svými rodinami během prvního roku zatímco jsou vzděláváni v zavlažování, udržitelném zemědělství, ochraně lesů, chovu zvířat a dalších oblastech. Po ukončení prvního roku se studenti vracejí zpět domů, aby mohli realizovat své dovednosti, které umožní jim i příštím generacím být soběstačnými, v praktickém životě.

Do dnešního dne jsme spolu s dary z Epoch Force for Good Collection podpořili vesnici v Mtalimanja financováním mnoha projektů:

 

  • Během let 2009 - 2011 jsme zajistili vzdělání 50 farmářům díky dvouletého kurzu. Nu Skin financovala knihy a školní pomůcky pro farmáře navštěvující kurzy SAFI.
  • V roce 2010 jsem zakoupili 50 hektarů půdy pro rozšíření prostoru k hospodaření. 
  • V roce 2012 jsme financovali stavbu nové budovy ku příležitosti přivítání školitelů.

 

Pomozte nám šířit zprávy o práciForce for Good v Malawi. I malý dar může významným způsobem změnit životy lidí v Malawi