Program darování prostřednictívm Epoch Collection

Nový zákazník? Zaregistrujte se ještě dnes!
Nový zákazník? Zaregistrujte se ještě dnes!

Program darování prostřednictívm Epoch Collection

Věděli jste, že nákupem Epoch Force for Good Collection učiníte rozdíl v životech lidí z Malawi? Tato speciální sbírka obsahuje šest bestsellerů produktové řady Epoch a je prezentována v krabičce pro opětovné použití s africkým motivem. 

 

Produkty Epoch vyrobené z rostlinných výtažků nabízí úžasný způsob jak pečovat o svou pokožku a svět kolem sebe.  Ve skutečnosti ke každému prodanému produktu Epoch daruje Nu Skin 0,25 amerických dolarů nadaci Nu Skin Force for Good. Dále z každého nákupu kolekce Epoch Collection Nu Skin Europe daruje 4 eura Zemědělské škole pro nezávislost rodin (SAFI).

 

SAFI je založena na pomoci lidem z Malawi naučit se lepším zemědělským technikám, aby mohli zabezpečit sami sebe i své rodiny. Malawi je jednou z nejchudších zemí na světě a každý den je jeden ze tří obyvatel Malawi ohrožen hladem. Většina obyvatel jsou farmáři a musí vyžít z méně než jednoho eura na den.

 

V roce 2007 Nu Skin Force for Good Foundation vybudovala ve spolupráci s místními neziskovými organizacemi a občanskými sdruženími současnou vesnici v Mtalimanja. Tuto vesnici obývají farmáři se svými rodinami během prvního roku zatímco jsou vzděláváni v zavlažování, udržitelném zemědělství, ochraně lesů, chovu zvířat a dalších oblastech. Po ukončení prvního roku se studenti vracejí zpět domů, aby mohli realizovat své dovednosti, které umožní jim i příštím generacím být soběstačnými, v praktickém životě.

Do dnešního dne jsme spolu s dary z Epoch Force for Good Collection podpořili vesnici v Mtalimanja financováním mnoha projektů:

 

  • Během let 2009 - 2011 jsme zajistili vzdělání 50 farmářům díky dvouletého kurzu. Nu Skin financovala knihy a školní pomůcky pro farmáře navštěvující kurzy SAFI.
  • V roce 2010 jsem zakoupili 50 hektarů půdy pro rozšíření prostoru k hospodaření. 
  • V roce 2012 jsme financovali stavbu nové budovy ku příležitosti přivítání školitelů.

 

Pomozte nám šířit zprávy o práciForce for Good v Malawi. I malý dar může významným způsobem změnit životy lidí v Malawi