Jste tam ještě?

POKRAČOVAT

Historie

Historie

 

Posláním společnosti Nu Skin Enterprises již od jejího založení v roce 1984 je zlepšovat životy lidí – pomocí kvalitních výrobků, rentabilních obchodních příležitostí a povznášející, obohacující kultury.

 

Ve svém proslovu na konferenci v roce 1993 použil Blake Roney, předseda a spoluzakladatel společnosti Nu Skin Enterprises, výraz „force for good“ (síla dobra), když se snažil vysvětlit svou vizi, v níž by chtěl, aby společnost, její distributoři Brand Affiliate a zaměstnanci byli známí po celém světě. Toto heslo vyjadřuje hodnoty společnosti a stalo se ústředním mottem společnosti ve všech jejích posláních a charitativních snahách.

 

 

Původní kampaň síly dobra byla představena ve spojení s výrobní řadou Nu Skin Epoch v roce 1996. Tato jedinečná značka produktů péče o pokožku a vlasy byla vyvinuta ve spolupráci s předními světovými etnobotaniky – vědci, kteří studují souvislosti mezi rostlinstvem a domorodými kulturami. K zachování životního prostředí, jazyků, způsobu života a tradicí domorodých obyvatel po celém světě bylo věnováno 25 centů z prodeje každého produktu značky Epoch.

 

 

O dva roky později společnost Nu Skin Enterprises dospěla k závěru, že bude nutné dát svým filantropickým snahám formální podobu a založila oficiální nadaci. Nadace Nu Skin Force for Good Foundation byla profilována zejména na pomoc dětem a pokračovala ve financování z darů z prodeje výrobků řady Epoch společnosti Nu Skin.

 

 

Nadace Nu Skin Force for Good Foundation se od svého prvního projektu na podporu tradic a životního prostředí rodin žijících ve vesnici Falealupo ve státě Západní Samoa až k dnešním stovkám humanitárních projektů podporovaných ve více než 50 trzích zavázala změnit život tisícům, ne-li milionům dětí pro příští generace.

 

 

Nu Skin Enterprises ručí za to, že 100 procent všech finančních darů zaslaných nadaci jde na děti v nouzi.

 

Ústředí nadace Nu Skin Force for Good Foundation je v městě Provo, Utah pod registračním číslem 501(c)(3) jako nezisková organizace ve Spojených státech.